Su tesisatı,İzmir Su Tesisatçısı - İzmir Su Kaçakları,Cihazla Su Kaçakları Tespiti

(0232) 243 88 88
İçeriğe git

Ana menü:

Su tesisatı,İzmir Su Tesisatçısı

Su Kaçakları Tespti
su tesisatı arıza tamiri
Firmamız su tesisatı arıza tespiti ve tamiri yapmaktadır. Ev ve iş yerinizde meydana gelen su tesisat arıza tamiri için önce arızalı olan yer kameralı dedektörlerle noktasal olarak tespit edilip daha sonra ise tespiti yapılan nokta kırılarak onarımı yapılmaktadır. Bu sayede eviniz de yeni bir tadilata girmeye gerek kalmaz.
Evinizin mutfak tesisatında meydana gelen arızayı bulmak için önce kameralı dedektörlerle tespit edilip daha sonra ise fazla kırma dökme yapılmadan arıza onarımı yapılmaktadır. Her türlü su tesisat arıza tamiri yapılmaktadır.
Cihazlarla su tesisat arıza tespiti gibi problemlerinizi uzman kadrosuyla ve gelişmiş kameralarla daima hizmetinizdeyiz. Su tesisat arıza tamirini profesyonel bir usta tarafından yapılması gerekmektedir. Bünyemizde çalışan ustalarımız çocukluktan beri bu işi yaptıkları için probleminizin nerde olduğunu ve tesisat borularınızın nerden geçtiğini tahmin etmektedirler. Evinizdeki su tesisat arıza bulmak için ekiplerimiz önce kameralı cihazla noktasal olarak tespitini yaptıktan sonra onarımına kendileri yapmaktadırlar. Kırma işi sadece arızanın olduğu nokta kırılarak onarımı yapılmaktadır. Dilerseniz kırmadan da bu tamiri yapabiliyoruz. Kaçağın olduğu kısmı tıkayan bir sıvı ile bu iş çok kolay bir hal alıyor. Tabi kaçak boyutu kimyasalın kapatacağı boyutta yani küçük bir kaçak olmalı.
Suyun sızdığı delik
büyük olursa kimyasal donmadan akıp gider. İki şekilde uygulanabilen bu sıvı ilaç temiz su borularına ve kalorifer tesisatına uygulanabiliyor. Şebek suyu sisteminde uygulamak için bir pompa ile basınç yöntemi kullanılıyor. Bu yönteme göre dairede ki bütün musluklar ve su giriş vana kısmından körleniyor veya vanalar sağlamsa vanalar sıkıca kapatılıyor. Herhangi bir musluktan veya bağlantıdan su sızması olamayacak şekilde ayarlamalar yapıldıktan sonra tesisattaki su tamamen boşaltılır. Ardından üflenerek boru içinde su kalmadığına da emin olunca
kaçak kapatan ilac
ı suyla doğru oranda karıştırarak tesisata basarız. Aynı zamanda bir manometreden de bu basıncı izleriz. Uygulayacağımız basınç 10 bar olmalı ve basınç düşmesi bitene kadar yani manometre basıncı sabitlenen kadar bu işleme devam ederiz. Basınç sabitlendiği an artık kaçak kesilmiş demektir. Bu şekilde 1 gün bekletildikten sonra her şey eski haline getirilerek tesisat kullanılabilir. Kaçak ta böylece kırmadan onarılmış olur.  su tesisatı,su tesisat,su tesisat kaçağı,su tesisatçısı
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön